Naujienos

Naujausi įrašai

FIXUS kviečia susipažinti kultūros paveldo festivalyje “Heritas”

Kultūros paveldo pastatų naudotojai su projektu FIXUS Mobilis galės susipažinti kultūros festivalyje Heritas.  Jis organizuojamas spalio 3-4 dienomis Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje ir bažnyčios bei S. Neries gimnazijos kieme. FIXUS Mobilis darbuotojai pasirengę pašnekesiams akis į akį su festivalio lankytojais visais kultūros paveldo pastatų priežiūros, projekto veiklos ir kitais klausimais.     

Skaityti plačiau

FIXUS Mobilis komados profesiniai mokymai

FIXUS Mobilis komanda intensyviai mokosi ir ruošiasi objektų apžiūroms, kurias tikisi pradėti rudenį.

Skaityti plačiau

Pradedama teikti nauja paslauga Lietuvos kultūros paveldo objektų savininkams ir valdytojams

Į nekilnojamųjų Kultūros vertybių registrą Lietuvoje yra įtraukta daugiau nei 20 000 kultūros paveldo objektų. Gruodžio mėnesį prasidėjęs projektas FIXUS Mobilis suteikia galimybę šių objektų savininkams ir valdytojams, susiduriantiems su jų priežiūros problemomis, gauti nemokamą pagalbą. Per trejus projekto įgyvendinimo metus planuojama suteikti nemokamas paslaugas 200 objektų.

Skaityti plačiau

Pasikalbėkime apie FIXUS

Birželio 11 d., 11 val. vyks spaudos konferenciją Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje, 2 a., kurios metu bus pristatytas FIXUS projektas bei atsakoma į kylančius klausimus, susijusius su projekto įgyvendinimu.

Skaityti plačiau

Finansavimas

Projektas finansuojamas iš Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo kultūros programos 2014–2021 m. lėšų. Projekto pavadinimas: „FIXUS“, projekto kodas: LT04-2-KM-TF-001.

Projektui įgyvendinti skiriama iki 1 611 765 eurų, iš kurių iki 1 370 000,25 eurų yra mechanizmų lėšos ir iki 241 764,75 eurų yra bendrojo finansavimo lėšos.

Projekto įgyvendinimo terminas: 2019 m. gruodžio 10 d. – 2022 m. gruodžio 9 d.

Daugiau informacijos apie EEE ir Norvegijos finansinius mechanizmus: www.norwaygrants.lt