Apie mus žiniasklaidoje

2021 m. gruodžio 1 d.

Laikraštis „Panevėžio kraštas“ spausdina rašinį apie „FIXUS Mobilis“, o LRT Klasikos laida Ryto Allegro“, kartą jau pristačiusi projektą  savo klausytojams, apžvelgia jo vyksmą. 

Leidinys „Panevėžio kraštas“ skirtas Panevėžio, Anykščių, Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Pakruojo rajonams. Anykščiai FIXUS projekte itin aktyvūs, tačiau kiti minėti rajonai kol kas neturi nei vieno dalyvio prevencinės stebėsenos ir priežiūros projekte.

FIXUS prevencinės priežiūros specialistai jau apžiūrėjo 76 objektus. Per ateinančius metus dar bus atrinkta daugiau kaip šimtas paveldo objektų, tad tikime, kad artimesnė pažintis su “FIXUS Mobilis” paskatins valdytojus pildyti paraiškas ir dalyvauti projekte.

Klausytis interviu

Reportažas apie “FIXUS Mobilis” nuo 1 val. 21 laidos minutės.

Dalintis

Ieškote meistro?
Padėsime!

Nors nuolatinė pačių paveldo šeimininkų priežiūra – nepamainoma, tam tikrais atvejais kvalifikuoto specialisto pagalba vis dėlto neišvengiama. Kad prireikus meistro paieškos neužtruktų, mes jau kaupiame paveldo priežiūros specialistų visoje Lietuvoje kontaktus!

Kontaktų duomenų platforma
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.