Renginys “FIXUS – kad paveldas neprarastų pulso!”

2022 m. balandžio 14 d.

Balandžio 21 d., 14 val. Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejuje Vilniaus g. 41, Vilniuje susitinkame susipažinti🤝, sužinoti naujienų, pabendrauti ir padirbėti! 

FIXUS Mobilis prevencinės priežiūros specialistai, dirbdami miestų ir kaimų paveldo pastatuose, nuolat susiduria su netvarkinga 🍂🌱statinių lietaus nuvedimo sistema. Valyti ir remontuoti 🔨lietlovius ir lietvamzdžius būtina kitaip kritulių vanduo nenuteka nuo pastato, o drėgmė yra vienas kenksmingiausių faktorių ne tik paveldo, bet ir naujų statinių konstrukcijoms! Renginyje “FIXUS – kad paveldas neprarastų pulso!” veiks lietvamzdžių tvarkymo dirbtuvės: galės dalyvauti visi, užsiregistravę iš anksto.  

Laukiame draugų, paveldo savininkų ir valdytojų renginyje bei👷praktinėse dirbtuvėse! 📃Dalyvio registracijos anketą užpildykite štai čia https://forms.gle/gm6L2C7MmDajC7RK7 

Dalintis

Ieškote meistro?
Padėsime!

Nors nuolatinė pačių paveldo šeimininkų priežiūra – nepamainoma, tam tikrais atvejais kvalifikuoto specialisto pagalba vis dėlto neišvengiama. Kad prireikus meistro paieškos neužtruktų, mes jau kaupiame paveldo priežiūros specialistų visoje Lietuvoje kontaktus!

Kontaktų duomenų platforma
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.