Kviečiame į praktinius mokymus

2024 m. birželio 25 d.

„Teoriškai viskas aišku, o prireikus imtis realių veiksmų, nežinia, nuo ko pradėti – turbūt visiems pažįstama situacija ypač dažna paveldo prevencinės priežiūros srityje. Kiekviena istorinė vertybė yra unikali ir reikalauja ne tik specialių žinių, bet ir įgūdžių. Todėl ir šiuose mokymuose daugiausiai dėmesio skirsime būtent praktikai“, – sako projekto „Pasidairyk pats“ vadovė Erika Kielė.

Paveldo prevencinės priežiūros praktinius mokymus ves „Fixus Mobilis“ specialistai ir kviestiniai ekspertai. Mokymų programoje numatytos temos:

  • nekilnojamojo kultūros paveldo objektų apsaugos teisinio reguliavimo principai;
  • medinių pastatų apžiūros ir prevencinės priežiūros teoriniai bei praktiniai pagrindai;
  • kaip identifikuoti pastato problemines vietas bei pažeidimus;
  • medinių namo elementų tvarkymo praktiniai įgūdžiai;
  • medinio namo paruošimo dažymui pagrindai;
  • kokių prevencinės priežiūros darbų galima imtis patiems, o kada būtina kviesti specialistą.

Visi užsiėmimai nemokami, bet dalyvių skaičius ribotas. Todėl susidomėjusius raginame nedelsti ir registruotis. Tai padaryti galima iki liepos 12 d. internete užpildžius registracijos formą.

Paveldo prevencinės priežiūros praktiniai mokymai – „Fixus Mobilis“ edukacinio projekto „Pasidairyk pats“ dalis. Plačiau apie projektą galima sužinoti „Fixus Mobilis“ interneto svetainėje.

Projektas „Pasidairyk pats“ (oficialus pavadinimas „Apsaugok ir sutaupyk: paveldo prevencinė priežiūra“) finansuojamas 2021–2030 m. Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos kultūros ir kūrybingumo plėtros programos pažangos priemonės „Tvarių prielaidų ir paskatų aktualizuoti kultūros paveldo vertybes sukūrimas“ lėšomis.

Dalintis

Ieškote meistro?
Padėsime!

Nors nuolatinė pačių paveldo šeimininkų priežiūra – nepamainoma, tam tikrais atvejais kvalifikuoto specialisto pagalba vis dėlto neišvengiama. Kad prireikus meistro paieškos neužtruktų, mes jau kaupiame paveldo priežiūros specialistų visoje Lietuvoje kontaktus!

Kontaktų duomenų platforma
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.