Duomenys apie Lietuvos kultūros paveldo objektus

Kultūros vertybių registras. Čia galite sužinoti svarbiausius paveldosauginius duomenis apie savo pastatą: ar jis yra įrašytas į Kultūros vertybių registrą, ar patenka į kultūros paveldo vietovės teritoriją, koks statusas ir reikšmingumo lygmuo jam nustatytas. Čia rasite kiekvienam konkrečiam statiniui išvardytas vertingąsias savybes, teritorijos ribų plane (TRP) pamatysite, kokia jam priskirta teritorija ir apsaugos zona. Jei ieškote daugiau informacijos apie objektą, atkreipkite dėmesį į pateiktą literatūros ir šaltinių sąrašą, prieinamus atsisiųsti statinio brėžinius, ikonografinę medžiagą ir kt.

KTU architektūros ir urbanistikos tyrimų centro duomenų bazė.

Medinės architektūros duomenų bazė.

Malūnų duomenų bazė.

 

Dalintis

Ieškote meistro?
Padėsime!

Nors nuolatinė pačių paveldo šeimininkų priežiūra – nepamainoma, tam tikrais atvejais kvalifikuoto specialisto pagalba vis dėlto neišvengiama. Kad prireikus meistro paieškos neužtruktų, mes jau kaupiame paveldo priežiūros specialistų visoje Lietuvoje kontaktus!

Kontaktų duomenų platforma
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.